KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12894617
nr 1289 4617
Johan Oscar Cantzler
(1844-1921)
Akvareller, 4 st, Johan Oscar Cantzler (1844-1921), Stockholmsmotiv, monogramsignerade
Kondition: (några ej sign)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:21:28
1.200 kr